Przypomnienie na email

Przypomnienie na email

W dzisiejszych czasach niemal każdy codziennie posługuje się e-mailami. Wszakże skrzynka mailowa to dla większości podstawowa forma komunikowania się w pracy i życiu prywatnym. Dlatego też warto zapoznać się z bardzo przydatnym serwisem, który poprzez emaile przypomni nam o rzeczach (np. obowiązkach służbowych), które powinniśmy wykonać za jakiś czas, o czyiś urodzinach, o rocznicy ślubu czy innej ważnej dacie, o której zdecydowanie nie powinniśmy zapomnieć. Mowa tu o serwisie FollowUpThen, który polecamy wszystkim zapominalskim i tym, którzy mają dużo na głowie.

Idea jest taka:

Musisz o czymś pamiętać, ale dopiero za kilka dni. Np. o wysłaniu ważnego maila, o przygotowaniu dla szefa prezentacji czy o imieninach dziewczyny. W tym celu piszesz e-mail zawierający konkretną informację z przypomnieniem i wysyłasz…
Gdy nastąpi konkretna data, na Twą skrzynkę elektroniczną przyjdzie mail z przypomnieniem.

Ta sama reguła obowiązuje np. gdy wyślesz maila do kogoś i ten ktoś nie odpowie w określonym terminie. Wtedy serwis FollowUpThen również wyśle do Ciebie maila z przypomnieniem, że nadal nie otrzymałeś odpowiedzi na swego maila.

Podobną funkcjonalność oferuje także polski serwis FORGS.NET. Daje on dodatkową możliwość skorzystania z 5 bezpłatnych smsów z przypomnieniem.

Poniżej dwa krótkie filmiki obrazujące zasady działania FollowUpThen:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.